اولین تریلر رسمی فیلم دیدنی و جذاب FORD v FERRARI

بعد از فیلم زیبای Rush حالا یکی دیگه از نبردهای افسانه‌ای تو دنیای مسابقات اتومبیلرانی به پرده نقره‌ای سینما میاد. اولین تریلر فیلم FORD v FERRARI رو از دست ندید.

هنری فورد و کارول شلبی و کن مایلز علیه فراری در FORD v FERRARI

شاید حتی خیلی از ماشین بازها هم ندونن که یکی از رقبای قدیمی فراری ایتالیایی فورد آمریکایی بود. رقابت این دو غول صنعت خودروسازی به مسابقات استقامتی لمان برمیگرده و جایی که فورد دست به هرکاری زد تا بتونه قهرمانی رو از چنگ فراری در بیاره. داستان این تلاش فراموش نشدنی و از جان گذشتگی‌ها حالا به صورت یک فیلم سینمایی قراره پاییز امسال به نمایش در بیاد. مدتی قبل فیلم سینمایی Rush هم یکی دیگه ازنبردهای زیبا و ابدی بین دو قهرمان افسانه‌ای دنیای فرمول ۱ یعنی نیکی لائودا و جیمز هانت رو به نمایش گذاشته بود و خوشبختانه برخلاف خیلی از اقتباس‌های سینمایی از حقایق تاریخی یا داستان‌های معروف فیلم خیلی خوبی هم از آب درومده بود.

حالا James Mangold که قبلا کارگردانی فیلم خوب Logan رو به عهده داشت، بازیگرهای سرشناسی مثل Matt Damon، Christian Bale، Jon Bernthal و Tracy Letts رو کنار هم جمع کرده تا داستان به یاد موندنی دیگه‌ای از دنیای مسابقات اتومبیلرانی رو به تصویر بکشه. فیلم FORD v FERRARI با توجه به تریلر خوبش و نظرهایی که از همین حالا دربارش شنیده میشه ممکنه حتی پاش به اسکار و کسب جایزه‌های متعدد هم باز بشه. اگه به ماشین‌ها یا فیلم‌هایی که بر اساس واقعیت ساخته شده علاقه دارید از ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان) میتونید این فیلم جذاب و پرهیجان رو تو سینماها تماشا کنید.


اولین تریلر رسمی فیلم دیدنی و جذاب FORD v FERRARI

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*