اولین تیزر رسمی انیمیشن Toy Story 4

بالاخره بعد از سال‌ها نسخه بعدی انیمیشن خاطره انگیر و دوست داشتنی داستان اسباب بازی قراره به زودی وارد سینماها بشه. توی اولین تیزر رسمی انیمیشن Toy Story 4 کارارکترهای قدیمی رو در کنار یه عضو جدید میبینیم.

اسباب بازی‌های فراموش نشدنی‌ در Toy Story 4

شاید برای خیلی از افرادی که این کلمات رو میخونن سری انیمیشن‌های داستان اسباب بازی و بخصوص قسمت اولش، یکی از خاطرات نوستالژیک و دوست داشتنی دوران کودکیشون باشه. تقریبا ۲۳ سال از زمانی که قسمت اول انیمیشن سنت شکن و جذاب داستان اسباب بازی میگذره. توی این مدت ۲ قسمت دیگه هم در ادامه همون داستان بانمک اسباب بازی‌ها و ماجراهاشون در سال‌های ۱۹۹۹ (۱۳۷۸) و ۲۰۱۰ (۱۳۸۹) منتشر شد، اگرچه این قسمت‌ها شاید از نظر جذابیت داستانی به اندازه قسمت اول هیجان انگیز نبودن اما دیدن ضخصیت‌های اصلی این انیمیشن مثل Woody، Buzz Lightyear، آقا و خام سیب زمینی و سگ فنری و رکس و … توی ماجراهای جدید خودش به تنهایی لذت خاصی برای مخاطب‌ها و طرفدارهاشون به همراه داشت.

توی اولین تیزر رسمی Toy Story 4 شخصیت‌های همیشی این سری انیمیشن رو میبینیم که خوشحال و سرحال مشغول شادی کردن هستن، اما یه شخصیت جدید هم بینشون هست که کمی هم با بقیه اسباب بازی‌ها همخوانی نداره. وقتی هم که خودش به این موضوع پی میبره و میگه: من به اینجا تعلق ندارم شادی منظم باقی شخصیت‌ها بهم میخوره و یجورایی به آشوب کشیده میشه. شخصیت جدید که اسمش Forky اعلام شده یه چنگاله که از ظاهرش مشخصه یک کودک کلی وقت روش گذاشته و با تزیین کردنش اون رو به اسباب بازی تبدیل کرده. توی خلاصه فیلم هم اینطوری عنوان شده که ” وقتی اسباب بازی جدیدی به اسم Forky به Woody و رفقاش اضافه میشه سفری با دوستان آغاز میشه که بهشون نشون میده دنیا برای اسباب بازی‌ها میتونه چقدر بزرگ باشه”. تاریخ رسمی برای اکران Toy Story 4 تابستان سال ۲۰۱۹ اعلام شده.

اولین تیزر تریلر رسمی انیمیشن Toy Story 4 | (برای دیدن ویدئو با کیفیت پایین‌تر روی لینک کلیک کنید)

اولین تیزر رسمی انیمیشن Toy Story 4

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*