رونمایی از خودرو بی‌ام‌و سری ۱ سال ۲۰۱۹ – تغییر محور باوارایی کوچولو

شرکت خودروساز آلمانی BMW از ماشین‌های بی‌ام‌و سری ۱ سال ۲۰۱۹ رونمایی کرد. نسل جدید در مقایسه با نسل‌هایی قبلی دستخوش تغییرات نسبتاً زیادی شده.

باواریایی‌ها از ماشین‌های بی‌ام‌و سری ۱ رونمایی کردند

نسل جدید ماشین‌های بی‌امو سری ۱ برای اولین باره که دیفرانسیل جلوئه و این اتفاق پس از ۱۵ سال که ماشینای این سری همیشه دیفرانسلی عقب بودن میفته. اما تو این نسل فقط سیستم انتقال قدرت تغییر نکرده. طراحی داخلی و خارجی این سری ۱ جدید کاملاٌ دستخوش تغییر شده. مثلاً جلو پنجره‌های این ماشین بزرگتر شده، در مقایسه با نسل قبلیش ۵ میلیمتر کوتاهتر شده اما عرضش بیشتر شده. ارتفاعش هم کمی بیشتر شده. به لطف طراحی جدید فضای صندوق یکم بزرگتر شده و جاگذاری وسایل برداشتنشون طبیعتاً آسون‌تر شده.

image_descrition

بی‌ام‌و سری ۱ با سه پیشرانه دیزلی و دو موتور بنزینی قراره که به بازار بیاد که هر کدوم قدرت و گشتاور متفاوتی دارن. بالاترین مدل که اسمش ۱۲۰d XDrive هست یه پیشرانه ۲ لیتری ۴ سیلندر با ۱۹۰ اسب بخار قدرت و ۴۰۰ نیوتن متر گشتاور مجهز شده. BMW تو رویداد NextGen نسل جدید سری ۱ رو تو مونیخ برای اولین بار تو معرض دید عموم قرار میده. اما این خودرو اولین بار تو ماه سپامبر توی نمایشگاه به نمایش گذاشته میشه. قیمت نهایی این ماشین هنوز اعلام نشده اما میشه انتظار داشته که بسته به مدل‌هاش بین ۳۰ هزار تا ۵۰ هزار دلار قیمت‌گذاری بشه.


رونمایی از خودرو بی‌ام‌و سری ۱ سال ۲۰۱۹ – تغییر محور باوارایی کوچولو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

*

*